Heat savings

sildymo taupymas

NELEISKITE SAVO ŠILUMOS PRO KAMINĄ - subalansuokite savo šildymo sistemos veikimą!
Kuo ankščiau pradėsite, tuo greičiau atsipirks investicijos. Pradėkite taupyti iki 40% šildymo išlaidų jau šiandiena!


ŠILUMOS SISTEMŲ PRIVALUMAI AKIVAIZDŪS:

 • Galimybė šilumos sistemą stebėti ir valdyti vietoje, bei nuotoliniu būdu

  Galėsite stebėti savo objekto temeratūrą, įrenginių veikimą, bei per atstumą vykdyti jų veikimo pakeitimus (šildymo paleidimas/sustabdymas, temperatūros keitimas, agregatų išjungimas/paleidimas)

 • Automatinis šilumos sistemos "Režimo" įsijungimas

  Galėsite naudoti 4-7 šilumos sistemos paruoštus režimus "Ekonominis, Rytinis, Naktinis, Komfort, Išeiginių". Pagal jūsų įpročius paruošime šilumos sistemos veikimą, kuris ne tik sumažins Jūsų rūpesčius, bet ir padės sutaupyti.

 • Patogus šilumos sistemos valdymas

  Valdyti šilumos sistemą galėsite stovint šalia katilo, pasitelkę savo kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Viskas paprasta ir greita.

 • Sistemos avarijų skubus pranešimas SMS notifikacija

  Įvykus avarijai ar esant kritinėms situacijoms šildymo sistemoje, jūs būsite apie tai informuotas SMS žinute, bei galėsite per atstumą pamatyti, kuris įrenginys sustreikavo (vandens siurblys/termostatas/kita).

 • Visa informacija apie šiluminės sistemos darbą realiu laiku "online"

  Savo šilumos sistemos būseną galėsite stebėti realiu laiku "online", tam jums reikės kompiuterio, planšetės ar išmanaus telefono su internetu.


Leiskite Jums padėti sutaupyti

Daugiau nei 6 metai rinkoje diegiant protingas šildymo ir namų valdymo sistemas. Su kiekvienais metais klientams pateikiame vis naujesnius ir patogesnius sprendimus, kaip ekonomiškai ir patogiai valdyti savo būstą. Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai ir paruošime invidualų sprendimą jums!

Nemokama konsultatcija

You have not started saving?

How to save up to 30% on heating costs? How to monitor and manage the house remotely? Leave your contact and we will show you how!

Begin to save
Copyright © All Rights Reserved. - Sys2eco.com