Valdykite savo būstą bet kada ir bet kur taupydami pinigus ir laiką

Pradėti taupyti

Paverskite savo namą išmaniu

Valdykite ir stebėkite savo būstą per nuotolį, gaukite įspėjamuosius pranešimus į savo planšetę ar išmanųjį telefoną.

Taupykite laiką ir pinigus

Modernizavus Jūsų namų šildymo sistemą, pradėsite iškarto taupyti šildymo išlaidas ir laiką, kurio nebereiks skirti būsto priežiūrai.

Patikima ir ilgaamžė įranga

Lietuvoje sukurta ir sertifikuota įranga jau džiugina dešimtis klientų visoje Lietuvoje, prisijunkite prie modernių namų ir Jūs!

Realaus laiko būsto monitoringas

Tai galimybė realiu laiku sekti pastato sistemų darbą kompiuteriu, telefonu ar planšetiniu kompiuteriu visur, kur veikia interneto ryšys.

Sužinokite kaip efektyviai taupyti

Sutaupykite iki 40% šilumos

Šilumą taupyti padeda ne tik sandarūs langai ir tinkamai apšiltintas būstas, bet ir Protingas Šilumos Paskirstymas jame. Jei patalpose nėra automatizuotos šilumos reguliavimo sistemos, šilumos energija naudojama neekonomiškai. Mūsų sprendimo dėka patalpos šildomos tik tiek kiek reikia ir tada kada reikia.

Protingas valdymas

Protingo namo sistemos

"Taupių namų" sistemos įrenginių veiklą koordinuoja valdiklis, protingai naudodamas esamus šildymo sistemos energetinius išteklius. Mūsų naudojamas valdiklis - universalus ir gali būti pritaikomas įvairiausiose šilumos perdavimo, siurblių valdymo ar saulės kolektorių sistemose, pagal užsakovo turimą įrangą.

Šilumos valdiklis

Pilnas šildymo komplektas

Leiskite mums, pradėti Jums taupyti! Greitai atliksime Jūsų sistemos erergijos sąnaudų/poreikio skaičiavimus ir pateiksime geriausią sprendimą kaip greitai pradėti valdyti savo būstą. Pagal skaičiavimų rezulatus galėsite įvertinti kiek Jūsų sistema per metus sutaupys ir kurį šilumos taupymo komplektą rinktis.

Šilumos sistemos

Būsto valdymas išmaniaisiais įrenginiais dar nebuvo toks paprastas

Nuotolinis būsto valdymas

Rėžimai: diena/naktis, vasara/žiema

Patalpų stebėjimas realiu laiku

Prevencija ir apsauga vienoje vietoje

Ką apie mus sako skaičiai?

48
Įgyvendintą projektų
224,871
Sutaupyta klientams pinigų (Lt)
6,384
Prisijungimų skaičius

Dar nepradėjote taupyti?

Kaip sutaupyti iki 30% šildymo sąnaudų? Kaip stebėti ir valdyti namą nuotoliniu būdų? Palikite savo kontaktą ir mes parodysime kaip!

Pradėti taupyti
© Visos teisės saugomos. UAB Prekursorius