Katilai

Kokiu kuru ir kaip ekonomiškai šildytis?

Vieno atsakymo nėra, viskas priklauso nuo Jūsų namo dydžio, kasdieninių poreikių, bei kaip dažnai norite lankytis namo katilinėje. Dirbame su visų tipų katilais, leiskite įvertinti jūsų namo poreiki ir pasiūlyti ekonomiškiausią variantą. Tokiu būdų greitai ir efektyviai išsirinksite tinkamą katilą, kuris patikimai ir efektyviai veiks su mūsų energiją taupančiu EsuTaupus valdikliu.

Kokį katilą rinkitis?

  • Kieto kuro katilą
  • Granulinį katilą
  • Skysto kuro katilą
  • Dujinį katilą
  • Ar Elektrinį katilą

Biokaitra BIO granulinis katilas yra pilnai paruoštas veikti su EsuTaupus protingo valdymo sistema ir padeda vartotojams sutaupyti iki 40% šilumos sąnaudų.

sildymo taupymas
Kiekvienas katilas turi savo privalumus ir trūkumus, galime padėti Jums juos išsiaiškinti. Mūsų skaičiavimai rodo, kad Lietuvos sąlygoms ekologiškiausias ir taupiausias variantas yra granulinis katilas. Granuliniam katilui reikia mažai kasdieninės priežiūros, o didelis kiekis granulių rezervo vartotojui suteikia laisvę pamiršti katilinę savaitei ar dar daugiau. Protingas granulinio katilo valdymas taupo vartotojo kurą ir laiką, suderinti granuliniai katilai su mūsų valdikliais sutaupo iki 40% šildymo sąnaudų.

Dar nepradėjote taupyti?

Kaip sutaupyti iki 30% šildymo sąnaudų? Kaip stebėti ir valdyti namą nuotoliniu būdų? Palikite savo kontaktą ir mes parodysime kaip!

Pradėti taupyti
© Visos teisės saugomos. UAB Prekursorius