Protingas valdiklis

Mūsų sprendimas: protingas valdiklis

sildymo taupymas

Jei Jūsų būste nebus automatizuoto būdo reguliuoti šildymo sistemą, Jūs naudosite savo šilumą/pinigus neefektyviai ir mes negalėsime jums padėti sutaupyti iki 40% šildymo kaštų.

Mūsų siūlomas automatizuotas protingo namo valdiklis padės tiksliai ir efektyviai paskirstyti šilumą, kai to labiausiai reikia.

Valdiklio valdomi įrenginiai:

 • Cirkuliacinių siurblių valdymas – mūsų valdiklio pagalba Jūs taupysite elektrą, nes valdiklis neleis be reikalo suktis siurbliams, jie sukami bus tik tada kai to tikrai reikės.
 • Keturšakio (trišakio) čiaupo pavaros valdymas – valdiklio dėka šiluma tarp kontūrų bus paskirstoma efektyviai, balansuotai ir ekonomiškai, Jums nereikės bėgioti į katilinę ir sukinėti čiaupų, tą darbą atliks mūsų valdiklis.
 • Vandens šildytuvo vožtuvų valdymas – viso namo šildymui naudojamas vanduo, valdiklio dėka bus pašildomas tik tiek, kiek reikia ir tik tada kai reikia – taupant Jūsų išlaidas.
 • Katilo ventiliatoriaus valdymas – pakūrimo metu bus pristabdytas ventiliatorius, taip pat sustabdys ventiliatorių tuo metu kai baigsis kuras.
 • Akumuliacinės talpos valdymas – jei turite papildomą talpą, ją galima „įkrauti“ šiltu vandeniu tam, kad vėliau naudoti jos resursus. Pavyzdys: akumuliacinę talpą dienos metu „įkrauti“ saulės kolektoriaus pagalbą, o naktį jos šiluma šildyti namą.
 • Skysto kuro padavimo įrangos valdymas – jei naudojate skysto kuro katilą, valdiklio dėka nebereiks rūpintis ar katilas turi kuro, valdiklis ne tik tuo pasirūpins, bet ir informuos Jus jei yra trūkumas.
 • Saulės kolektoriaus valdymas – jei esat įsirengę (ar mūsų dėka įsirengsite) saulės kolektorių, mūsų valdiklio dėka jo teikiama šiluma bus protingai išnaudojama karšto vandens paruošimui.
 • Trilaidžių servo pavarų valdymas – kintamos srovės variklio valdymas – būsenos: kairė, dešinė, centras.
 • Kiemo apšvietimo valdymas - automatiškai pagal datą skaičiuojamas saulės tekėjimo ir leidimosi laikas ir pagal tai reguliuojamas vidaus ir lauko apšvietimas.
 • Prieš užšalimo funkcija.
 • Kelių konturų katilo valdymas.
 • PID išėjimai.

Mūsų protingo namo valdymo sistema sukurta ir gaminama Lietuvoje. Todėl Jums galime pasiūlyti greitą ir kokybišką nestandartinių poreikių sprendimą.

Kodėl Jums to reikia:

Šiuolaikinė šiluminė sistema susideda iš begalės įvairių įrenginių: čiaupų, siurblių, vamzdžių. Tačiau visada yra šilumos šaltinis – įprastai vadinamas katilu (kieto, skysto, granulinio kuro katilas). Dažniausiai katilas dirba labai aukštomis temperatūromis, o į namą paduodama tik vidutinės temperatūros šiluma, kad protingai ją suvaldyti, įdiegiamas automatinis valdiklis, kuris užtikrina efektyvų šilumos paskirstymą. Šioje vietoje mūsų sprendimas Jums pasitarnaus, nes ne tik katilą, bet ir visą sistemą valdysite dinamiškai – tuo suteikdami komfortą sau ir protingas kuro sąnaudas.

Dar nepradėjote taupyti?

Kaip sutaupyti iki 30% šildymo sąnaudų? Kaip stebėti ir valdyti namą nuotoliniu būdų? Palikite savo kontaktą ir mes parodysime kaip!

Pradėti taupyti
© Visos teisės saugomos. UAB Prekursorius